asaflogo

Dirigenten

DirigentPeriode
1.dhr. C. Nieuwenhuyzen (Krabbendijke)12 november 1954 tot 1 juni 1963
2.dhr. R.J. Rijkse (Krabbendijke)1 juli 1963 tot 31 januari 1967
3.dhr. Huijsse (Baarland)februari 1967 tot mei 1967
4.mevr. R. Milhaus-Willemse (Goes)enkele keren
5.dhr. W. Nieuwenhuyzen (Krabbendijke)mei 1967 tot mei 1969
6.dhr. R.J. Rijkse (Krabbendijke)tijdelijk mei en juni 1969
7.dhr. J. Slinger (Middelburg)augustus 1969 tot juni 1974
8.dhr. W. Hoorweg (Vlissingen)tijdelijk augustus tot december 1972 wegens ziekte dhr. Slinger.
9.dhr. H.J. Harinck (Goes)augustus tot december 1974
10.dhr. C. Kodde (Zoutelande)januari 1975 tot oktober 1976
11.dhr. A. Kot (Goes)oktober 1976 tot 1979
12.dhr. R. di Bella (Goes)1979 tot juni 1986
13.dhr. H. Weekhout (Goes)augustus 1986 tot april 1993
14.dhr. J.C. van der Slikke (Scherpenisse)april 1993 tot september 2003
15.dhr. A.A. Overbeeke ('s-Gravenpolder)september 2003 tot heden

 Organisten

OrganistPeriode
1Annelies van der Weele1977
2Henk Guiljam1977 tot 2000
3Jacco Goud2000 tot heden
Hulporganisten
1Kees van der Slikke
2Jos Oreel